מתכננים מטבח חדש ? הכירו את מותג הכיורים המוביל בעולם

    
"אתם חייבים לקחת מפקח", "את המטבח תזמינו רק מנגר פרטי", כדאי לכם לקנות בעצמכם את הדק למרפסת, ותזמינו אחר כך התקנה בלבד"-אם אתם בונים או משפצים אתם כבר מכירים את התופעה. כל חבר או בן משפחה ששומעים שאתם בתהליך מיד מציע את עצמו כמומחה ומשגר לכם שלל עצות והנחיות שרק מכניסים אתכם לעוד יותר בלבול ולחץ.
תכנון ובניית בית, הם תהליכים מורכבים ויקרים. כמעט כל מי שהיה בתהליך יוצא ממנו חכם יותר ועם ניסיון רב יותר. בית הוא מוצר שנשארים איתו שנים רבות ולכן התכנון שלו הוא מאד מורכב ובנוי מהמון פרטים חשובים שאם לא שמים לב אליהם משלמים ביוקר.
אחת הטעויות הנפוצות היא חוסר התייחסות לכיור במטבח. אם נשאל אתכם איזה מקרר או תנור יש לכם, אתם מייד תדעו. אבל מעטים האנשים שיודעים איזה כיור התקינו להם במטבח החדש.
ולמה כל זה כ"כ חשוב? כי רוב הכיורים מותקנים כיום בהתקנה שטוחה ומותאמים באופן מדוייק לפתח שבוצע במשטח העבודה. החלפת כיור במידה ונדרש, הנה פעולה מורכבת ויקרה, ממנה רצוי להימנע ולכן חשוב לרכוש כיור איכותי ועמיד לאורך זמן .
כאן בדיוק נכנס לתמונה מותג הכיורים הגרמני SCHOCK. החברה קיימת כבר כמעט 100 שנים, והיא בעלת פטנט לתרכובת מיוחדת לחומר הנקרא קריסטדור-שנבדק במעבדות המובילות בעולם ונמצא כחזק יותר ועמיד יותר מכל חומר מוכר אחר בתחום כיורי המטבח.  SCHOCK מאד בטוחה באיכות הכיורים שלה שהיא נותנת אחריות יצרן למשך 15 שנה!
לכיור המטבח יש גם חלק חשוב ב-Look&Feel של המטבח. המטבחים הביתיים מעוצבים כחלל פתוח ומזמין. SCHOCK מוציאה בכל שנה קולקציות צבעוניות ומעוצבות ומאפשרת לבטא את רוח עיצוב המטבח גם בכיור עצמו. במשך השנים זכתה החברה בשלל פרסי עיצוב ותכנון והיא נחשבת בעולם למותג חדשני, טרנדי ואיכותי.
                                                     
      
חומר הקריסטדור ממנו עשויים כיורי SCHOCK הנו נעים למגע, דוחה כתמים , קל לניקוי ומונע התפתחות בקטריות כך שסביבת העבודה בה אתם מכינים את האוכל ושוטפים את הכלים תהיה תמיד בטוחה ובריאותית.
החברה מוציאה מדי שנה קולקציות חדשות במגוון צבעים ועיצובים שונים הנמכרים ברשתות ובחנויות המטבחים והקרמיקה בארץ ובעולם.
למידע נוסף ולנקודת המכירה הקרובה לביתכם. היכנסו אל:  https://www.gome1981.co.il/schock.aspx

             

 

נשמח לחזור אליכם
מאשר/ת קבלת דוא"ל
מפת הגעה
תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.
הישארו מעודכנים!
מעוניינים לדעת על מוצרים חדשים, הטבות ומבצעים? מלאו את הטופס ונשמח להיות בקשר.
מאשר/ת קבלת דוא"ל
תודה על פניתכם
ההודעה התקבלה במערכת,
נחזור אליכם בקרוב.
ספקים